Reference

"Odkaz na rubriku s nabídkou práce v regionu jsme umístili na titulní stranu oficiálního webu města Česká Třebová a jsme velmi spokojeni. Návštěvníci stránek získají prostřednictvím jediného kliknutí ucelený a pravidelně aktualizovaný přehled o pracovních nabídkách v okolí, včetně kontaktu na příslušné pracoviště Úřadu práce ČR. Jsme region s relativně vysokou mírou nezaměstnanosti a toto je naprosto jednoduchý a nenáročný způsob, jak uchazeče o zaměstnání informovat o volných pracovních místech."
Jiří Mareš, vedoucí odd. vnitřní správy MěÚ, Česká Třebová


"Nelze sice číselně vyjádřit, zda umístění informačního boxu s nabídkami práce na našem webu přispělo ke snížení nezaměstnanosti v našem regionu, ale jednoznačně přispívá k zajímavému rozšíření možnosti uchazečů o zaměstnání si práci najít. Městské weby jsou poměrně hodně navštěvovány, a tím pádem je dopad o to větší. "
Ing. Lubomír Šrámek, tajemník Městského úřadu Tábor


"Obec Bělá u Jevíčka se nachází v regionu, který se dlouhodobě vyznačuje nejvyšší nezaměstnaností v celém Pardubickém kraji. Informační box s nabídkami práce na našich webových stránkách od CityPortals.cz proto považuji pro občany za velmi přínosný. Najdou v něm nejen nabídky práce z okolí, které jsou pro ně relevantní, ale i kontakty na spádový Úřad práce ČR či příspěvky právního rádce."
Petr Nárožný, starosta obce Bělá u Jevíčka


"Za obec Bílov v Čechách mohu říci, že Vaše aplikace je hodnocena velice kladně. Pro občany je hodně zajímavé, že se dozvídají včas o pracovních nabídkách. I já jako starosta se domnívám, že podobné aktivity jsou neokázalé, a přitom velmi užitečné."
Pavel Bulín, starosta obce Bílov


"S webem CityPortals.cz spolupracujeme už od listopadu 2014. Vývojáři nám vyšli vstříc ve většině našich požadavků a vizuálních úprav, včetně těch specifických. Od vzájemné spolupráce si slibujeme, že tak rozšíříme nabídku pracovních možností především pro nezaměstnané Bohumíňáky, případně že k nám do města přilákáme pracovat nebo dokonce bydlet i lidi odjinud. Možností, jak u nás aktivně trávit čas, je spousta. I volných zrekonstruovaných bytů máme dost. Rádi je všem zájemcům nabídneme."
Lucie Balcarová, město Bohumín


"S rubrikou Nabídka práce pracujeme poměrně často při své sociální práci, a jelikož máme volně přístupný internet pro občany, vidím, že o nabídky práce je zájem. Patříme k obcím s vysokou nezaměstnaností, proto vítáme každou takovou informaci a rádi ji předáme klientům."
Marcela Kohutová, MěÚ Studénka


"Po pozitivní zkušenosti s informačním boxem pro naše oficiální webové stránky města Přelouč mestoprelouc.cz jsem od CityPortals.cz vložil informační box i na oficiální stránky obce Řečany nad Labem recanynadlabem.cz. Současně jsem požádal o nastavení regionu, které se projevilo okamžitě. Práce na vložení informačního boxu je jednoduchá, zvládnutelná podle návodu na jejich stránkách. Docela mě překvapilo, jak rychle návštěvníci webu města i obce našli novou nabídku a jaký nárůst návštěvnosti po těchto úpravách obě webové stránky zaznamenaly. Nabídka v informačním boxu je přehledná a aktualizovaná bez zásahu webmastera obou stránek, pro naše návštěvníky uživatelsky příjemná."
Miroslav Tkáč, MěÚ Přelouč

Jste zástupce města/obce a jste spokojeni s naším informačním boxem? Doporučte nasazení boxu i vašim spřáteleným obcím. Společně tak zvýšíme informovanost občanů o volných pracovních příležitostech právě ve vašem regionu.