O informačním boxu

Informační box zobrazuje aktuální nabídky práce pro občany vašeho regionu. V boxu se zobrazují jak nabídky hlavního pracovního poměru, tak zkrácených úvazků a brigád.

Nabídky práce obsažené v informačním boxu jsou pravidelně během dne aktualizovány.

Součástí boxu jsou také přehledné aktuální informace z oblasti trhu práce, příspěvky právního rádce a kontakty na příslušný Úřad práce ČR.

Každý informační box ručně zaměříme tak, aby nabídky práce maximálně odpovídaly danému regionu a požadavkům města/obce.

Informační box je navržen tak, aby se plně graficky přizpůsobil webové stránce města nebo obce (rozměr boxu, font a barva písma, styl). Ukázku funkčního informačního boxu najdete zde.

Nabídky práce dodávají pracovní portály Práce.cz, Jobs.cz, Dobrápráce.cz, Jenpráce.cz a Úřad práce ČR.

Prace.cz je největší pracovní portál v České republice, a zaručuje tak největší množství pracovních nabídek, které jsou stále aktuální. Portál obsahuje nabídky zaměstnání ve všech regionech. Uplatnění zde nacházejí manuální pracovníci, prodejci, techničtí a další odborníci, specialisté a řemeslníci, zaměstnanci v oblasti odborných dělnických a administrativních pozic, které nevyžadují vysokoškolské vzdělání, ale naopak jsou pro ně zásadní praktické zkušenosti, schopnosti a dovednosti. Portál Práce.cz zná 93% uchazečů o zaměstnání po celé České republice.

Jobs.cz je komplexní kariérní portál, který přináší kromě nabídek zaměstnání také příležitosti ke vzdělávání a inspiraci k profesnímu rozvoji.