Informujte občany

Vložili jste na webové stránky svého města/obce informační box s nabídkami práce ze svého regionu a máte zájem na tom, aby se o nové službě dozvědělo co nejvíce občanů? Informujte je krátkou aktualitou nebo příspěvkem ve svých regionálních periodikách. Můžete přitom využít našeho vzorového textu uvedeného na této stránce, který si můžete libovolně upravit dle vašich potřeb:

Pravidelně aktualizovaný přehled nabídek práce nově i na portálu našeho města!

Na portálu města byla spuštěna nová služba nabízející ucelený komplexní přehled pracovních nabídek z našeho města a jejího nejbližšího okolí. Pracovní nabídky se týkají jak hlavního, tak vedlejšího pracovního poměru a brigád. V nové sekci najdete také aktuality z trhu práce, právního rádce a k dispozici jsou zde i kontaktní údaje na Úřad práce ČR. Přehled nabídek zaměstnání je několikrát denně aktualizován.

Pracovní nabídky jsou dodávány největšími pracovními portály v České republice Prace.cz a Jobs.cz. Jsou zde zahrnuty i vybrané nabídky z Úřadu práce ČR z našeho regionu.

Ukázky na webech vybraných obcí

O nové službě, zobrazování nabídek zaměstnání na svých webových stránkách, informovalo ve svých aktulitách město Bohumín:
https://www.mesto-bohumin.cz/cz/zpravodajstvi/aktuality/14638-volna-pracovni-mista-v-organizacich-a-firmach-mesta-prehledne-na-jednom-miste.html

a také ve svém regionálním deníku město Vyškov:
http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/vyskovsky-web-nove-zverejnuje-i-nabidky-prace-20141018.html