Instalace informačního boxu do webových stránek

Instalace boxu do webových stránek města/obce je velice jednoduchá a zabere maximálně 5 minut času. Při instalaci není potřeba nic konfigurovat.

Na webových stránkách vašeho města/obce vytvořte novou stránku. Pokud používáte redakční systém, přepněte se do režimu editace HTML. Do nově vytvořené stránky vložte celý kód informačního boxu:

<script type="text/javascript" src="https://www.cityportals.cz/box/"charset="utf-8"></script>

Informační box si sám načte design a font vašich webových stránek, takže dokonale zapadne do designu vašeho webu. Rovněž se provede obecné nastavení nabídek práce. Nejpozději do 24 hodin od prvního zobrazení boxu nastavíme regionální zaměření nabídek práce a přizpůsobíme rozměry boxu tak, aby dokonale zapadl do webové stránky vašeho města/obce.

Na box na vašich stránkách můžete odkazovat ideálně přímo položkou z menu vašich webových stránek s názvem "Nabídky práce v regionu". Informační box můžete také zviditelnit použitím grafické ikonky, kterou si můžete stáhnout ZDE, nebo vám rádi připravíme ikonu s rozměry na míru a s názvem vašeho města.

Aktualizace dat

Aktualizace nabídek práce a dalšího obsahu boxu probíhá několikrát denně zcela automaticky, takže není nutný žádný zásah z vaší strany.

Alternativní instalace informačního boxu

Pokud by z jakéhokoliv důvodu nešel na vaše webové stránky informační box nainstalovat, můžete využít možnosti vytvoření externího informačního boxu (ukázka zde). Informační box je v tomto případě umístěn na speciální URL na doméně cityportals.cz. Na webu vaší obce by byl umístěn pouze odkaz na tuto URL, kterou vám na vaši žádost rádi připravíme. Nevýhodou tohoto řešení je, že informační box není přímou součástí webu vaší obce.